Moc Vám děkuji za odkaz na otcovy stránky. Jeho zátiší jsou překrásná a verše, které jsem četl velmi vtipné. Je dobře, že jste se rozhodli jeho tvorbu zveřejnit a radost, se kterou tvoří tak rozšířit.
(J. K., Praha)

Konečně jsem se pořádně začetla do Vašich stránek, prohlédla si obrazy od tatínka, a pročetla jsem i knížku tatínkových veršů. Je to určitě zcela vyjímečně nadaný pán a Vy jste právem na něj hrdá. Z toho čtení se mi snad nejvíc líbilo to Vánoční vyprávění! Ta ohromná slovní zásoba k dosažení humorného děje bez jiných slov, než s “v”, to je úplné umění, gratuluji. Zkrátka, byla jsem nadšená a už se těším na další “popovídání” a hlavně: SRDEČNÉ DÍKY a též blahopřání k tak velkorysému, plodnému a požehnanému životu.
(R. Š., Praha)

Navštívila jsem stránky tatínka Degena, jsou moc pěkné. Nejvíce mě zaujaly básničky – ty jsou úžasné.
(V. D., Praha)

Strávila jsem dost času na prohlížení a předčítání tvorby Tvého otce, je moc šikovný . Dostal od našeho Boha mnoho darů. Je krásné, jak aktivně žije i v tomto věku. Zanechává pěknou vzpomínku i pro další generace. Je hezké, že mu v tom pomáháte.
D. S., České Budějovice

Gratulujeme ke krásné publikaci. Úroveň básní nedokáži posoudit, ale jejich obsah vypovídá o vztahu k rodné zemi a odpovědnosti člověka.
P. Z., Uherský Brod

Thank you very much. It is really interesting.
J. B., Nürnberg, Německo (orig. České Budějovice)

Vaše presentace je bezvadná.
H. Z., Brisbane, Australia

Vážený pane Jindřichu, děkuji za vaše veselé, krásné obrazy hýřící barvami a tvary i zajímavými, pestrými náměty. Též vaše básně mne zaujaly svou hravostí a vtipností. Máte skvělou inspiraci, nápady a požehnanou tvořivost! Těším se na vaši další tvorbu.
A. D., Great Britain (orig. Klatovy)

Vážený pane Degene,
moc Vás zdravím z Jižní Moravy. Vaše krásné práce mně poslala Eva pro potěšení. Je to moc hezké, jak výtvarné práce, tak literární tvorba a úžasné fotografie. Přeji Vám hodně síly a energie do další nádherné tvorby.
M. Ú., Staré Město u Uh.Hradiště

Dobrý den, paní Čapková (sestra) měla možnost se podívat na Vaše krásné obrazy a tímto Vám chce říct, že jsou nádherné a moc se jí líbí. Velmi Vás pozdravuje a přeje jen to nej na Vaší cestě životem. A dovolte i mě Vám také popřát krásný život plný sluníčkových dní. S pozdravem,
L. M., Kouřim

Knížka veršů tatínka Jindřicha je pěkná a zdařilá. Mně se líbí i graficky, ovšem verše jsou velmi zajímavé. Obdivuju, jak pěkně – i po tolika letech v cizině – působí čeština těch veršů. Přeju hodně čtenářů vaší knížky a snad se opravdu zamyslí, zpomalí a půjdou do přírody.
P. B., Zliv

Publikace veršů je úžasná.
V.D., Praha

 

 

Spread the love