In the Forest (V lese)Prohlédla jsem si otcovu galerii, zaujala me. Velice se mi líbil obraz “V lese”. U něj jsem měla pocit, že mu rozumím, že vnímám les jak žije, jak roste, jak proudí míza od kořenů a nese živiny.
(D.O., Smržov)

Milý Jindřichu, zdravíme z jižních Čech. Obrazy jsou opravdu nádherné, zvláště jsem obdivovala zátiší. Přeji hodně zdraví a ještě mnoho takových krásných děl. Ráda zase tyto stránky navštívím.
(A. G., Želec u Tábora)

Vážený pane Degen,
Musím se Vám představit, jsem M. S., 22. prosince 2008 mi bylo devadesát, … Nohy mi moc neslouží, ale díky Bohu, hlava mi jde stále dobře… Zajímám se o svět a co se děje. Díky naší známé …, vím, že malujete, poslala mi Vaše malby. To jsem byla opravdu překvapena vaším stylem.  Klobouk dolů. Vaše malby jsou krásné a tak pracné, na ten Váš styl bych neměla žádnou trpělivost. Já také maluji – jsou to krajinky a kytičky a různé předměty. Přeji Vám mnoho štěstí.
(M. S., Arizona, USA)

Mám ráda barvy a svobodu a radost v nich. Při pohledu na tyto obrázky přesně toto cítím. Některé z nich si umím představit ve svém bytě. Líbí se mi, díky za ukázky.
(R. S., Nová Bystřice)

No, to je fakt nádhera, udělali jste moc dobře, že jste to takhle krásně vymysleli s tou fotogalerií. Tatínek je moc šikovný, velice ho pozdravujte – je to dar od Hospodina.
(J. V., Nová Bystřice)

Vážený pane Jindřichu! Děkuji za vaše obrazy, ve kterých nalézám světlo a naději! Líbí se mi v nich souhra barev a tvarů, které jakoby byly v pohybu právě na startu. Vaše obrazy vyzařují optimismem. Přeji Vám mnoho radosti v každém dni, Bůh Vám žehnej! Rodačka ze Šumavy – nyní žijící v UK, Vám posílá ty nejkrásnější pozdravy!
(A. D., Británie)

Vážený pane, velmi mile nás překvapily Vaše obrazy. Jsou velmi zajímavé a podle našeho názoru optimistické. Jsme rádi, že Eva nám umožnila prohlídku Vašich prací. Přejeme vám hodně tvůrčích let. S přátelským pozdravem.
(J. H. a L. H., Lomnice nad Luž.)

 

Reakce návštěvníků – pokr.

Reakce v angličtině

 

 

 

Spread the love